Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
rejestracja nowego użytkownika | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Rejestracja nowego użytkownika

Proszę się zarejestrować, aby być w stanie dokonywać zakupów w naszym sklepie i/lub otrzywać newsletter LEM. Rejestracja jest jednorazowa i wymagane są do niej wyłącznie te dane, które będą konieczne do kontaktu z Państwem, wysyłki zamówionych artykułów oraz wystawiania faktur.

Zamówione w naszym sklepie artykuły wysyłane są razem z fakturą, za pośrednictwem poczty polskiej lub kuriera. Płatność odbywa się za pobraniem, przy odbiorze przesyłki przez Państwa. Ewentualne pytania dotyczące funkcjonowania sklepu prosimy słać na adres: sklep@lem.com.pl

Użytkownik (login):

Hasło:

     Powtórz hasło:

Adres e-mail:

Imię:

     Nazwisko:

Adres:

Kod:

     Miejscowość:

Telefon:

Tak, chcę otrzymywać newsletter.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zamówienia dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).

Oświadczam, że zapoznałem się z obowiązującymi zasadami sprzedaży sklepu internetowego firmy LEM, a w szczególności przyjmuję do wiadomości, że przy sprzedaży wysyłkowej (na odległość) na rzecz Konsumentów (w rozumieniu art. 221 k.c.), przysługuje mi prawo zwrotu towaru w ciągu 10 dni od daty zakupu bez podania przyczyn. Firma LEM gwarantuje zwrot pieniędzy w przeciągu 14 dni roboczych.

Dane do wystawiania faktur

Jeśli dane do wystawiania faktur są takie same jak powyższe, nie muszą Państwo wypełniać pozostałej części formularza. W przeciwnym przypadku konieczne jest wypełnienie tylko tych pól, których zawartość powinna się różnić.

Nazwa firmy:

Adres:

Kod:

     Miejscowość:

NIP:

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM