Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
o firmie | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

O firmie...

Firma Licomp Empik Multimedia powstała w 1997 roku i po ponad dziesięciu latach obecności na rynku jest jednym z największych dystrybutorów gier komputerowych w Polsce. Firma zajmuje się wydawaniem, przygotowaniem lokalizacji i dystrybucją gier na komputery PC oraz konsole najnowszej generacji, takie jak: Sony® PlayStation 3, Sony® PlayStation Portable, Microsoft® Xbox 360, Nintendo® Wii, Nintendo® DualScreen itd.

Od początku istnienia głównym celem działalności firmy Licomp Empik Multimedia jest wydawanie i rozpowszechnianie gier komputerowych oraz oprogramowania edukacyjnego na rynku polskim w możliwie jak najlepszym połączeniu wysokiej jakości i cen dostosowanych do możliwości polskiego gracza.

Obecnie Licomp Empik Multimedia współpracuje z największymi światowymi wydawcami gier, takimi jak: Activision - w tym LucasArts i id Software (gry z serii: Star Wars, Quake, Tony Hawk, Call of Duty, Spiderman, X-Men, Shrek), Ubi Soft (gry z serii: IŁ Szturmowik, Rayman), THQ (Broken Sword III), SCI Games (rajdowa seria Rally), jak i z mniejszymi, niezależnymi studiami, takimi jak MonteCristo (7Sins, 1944 - Bitwa o Ardeny) czy Black Bean (S.C.A.R. - Squadra Corse Alfa Romeo).

Pod koniec 2003 roku Licomp Empik Multimedia nawiązała współpracę z firmą Electronic Arts Polska, dzięki czemu jesteśmy dystrybutorem gier tej firmy (gry z serii: FIFA, NBA Live, The Sims, Medal of Honor, Battlefield, Harry Potter czy Need For Speed). Od 2008 firma jest również dystrybutorem gier firmy Codemasters oraz Blizzard.

Ideą, która przyświeca działalności firmy Licomp Empik Multimedia, było i jest dążenie do rozwoju polskiego rynku multimediów, poprzez udostępnianie w legalnym obrocie gier najwyższej jakości, równolegle z rynkiem zachodnim, uzupełnionych o instrukcję i opakowanie w naszym ojczystym języku oraz coraz częściej przygotowanych w pełnej polskiej wersji językowej. Nie tylko opakowania i gry są po polsku, staramy się, aby również ceny były "polskie" - dbając o kieszeń naszych graczy, staramy się zapewnić im, jak najkorzystniejsze ceny naszych produktów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na rynku, produkty dystrybuowane przez Licomp Empik Multimedia obecne są praktycznie we wszystkich sieciach handlowych w Polsce, m.in.: salonach sieci Empik, Media Markt, Carrefour, Tesco, Auchan, Mega Avans, Makro oraz Real.

Za pośrednictwem strony internetowej www.lem.com.pl oraz poprzez sklep internetowy sklep.lem.com.pl, firma utrzymuje stały kontakt z klientami, dostarcza informacje o bieżących tytułach i promocyjnych ofertach oraz oferuje serwis techniczny.

Firma Licomp Empik Multimedia zatrudnia 20 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Kadrę menedżerską charakteryzuje szerokie doświadczenie zawodowe, profesjonalizm i znajomość specyfiki polskiego rynku multimediów.

Licomp Empik Multimedia sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Empik Media & Fashion.

Grupa Empik Media & Fashion (EM&F) jest czołowym operatorem marek konsumenckich na rynku polskim. Grupę tworzy obecnie 11 spółek operacyjnych o profilu handlowym oraz Empik Media & Fashion jako spółka holdingowa. Łączna wartość przychodów spółek Grupy Empik Media & Fashion w roku 2005 wyniosła 1,169 mld PLN, zysk netto z działalności kontynuowanej wyniósł 60,9 mln PLN. Działalność spółek Grupy EM&F koncentruje się na rynku produktów konsumpcyjnych wyższego rzędu - tzw. rynek lifestyle.

Spółki należące do Grupy EM&F działają na rynku od ponad dziesięciu lat. Posiadają szerokie doświadczenie biznesowe, wykwalifikowaną kadrę zarządzającą, rozbudowaną sieć sprzedaży detalicznej - ponad 275 sklepów i punktów usługowych, włączając 13 salonów Zara (stan na 15.09.2006) - oraz liczną i stabilną bazę klientów.

Do portfela marek zarządzanych przez EM&F należą m.in. czołowe polskie specjalistyczne sieci handlowe (Empik, Smyk, Galeria Centrum); spółki specjalizujące się w zarządzaniu wiodącymi sieciami odzieży markowej jak np. Mango, Hugo Boss, Esprit, Mexx, Aldo, Spring, Wallis, River Island, Palmers i Zara (marka zarządzana w Polsce przez Zara Polska Sp. z o.o., w której EM&F posiada 49% udziałów), a także sieć szkół języków obcych SJO Empik i Speak Up oraz sieci salonów fotograficznych EMPIK Foto. Do portfela Grupy EM&F należą także spółki Optimum Distribution Polska oraz Optimum Distribution Czechy i Słowacja, zajmujące się dystrybucją marek kosmetyczno-perfumeryjnych, takich jak Chanel, Dior, Clarins, Shiseido, Thierry Mugler, Ingrid Millet, Matis, Salvador Dali, Loewe, jak również Kenzo, Calvin Klein, Guerlain, Givenchy, Lancaster, Bourjois, Cerruti, produktów optycznych marki Bausch&Lomb; odzieży sportowej marek Sergio Tacchini i Protest.

Marki zarządzane przez EM&F są bardzo dobrze rozpoznawalne i postrzegane jako wiodące na rynku.

Ponadto Grupa EM&F jest powiązana kapitałowo ze spółką Sephora Polska Sp. z o.o., posiadającą sieć 50 perfumerii w Polsce (stan na 31.08.2006) oraz spółką coffeeheaven international plc., która jest właścicielem 53 markowych kawiarni w Polsce, na Łotwie i Słowacji, w Czechach oraz w Bułgarii (stan na 28.08.2006).

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM