Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Star Wars Episode III: Revenge of the Sith | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 12 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręczn. (TPP)

Premiera w Polsce: 2005-05-13

Wersja: angielska

Developer: The Collective

Wydawca: LucasArts

Cena w sklepie LEM: 69.99 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

PlayStation 2 | wydanie: Platinum | sklep: chwilowo brak

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Dwóch bohaterów, dwie strony Mocy, dwa style walki na miecze.

Star Wars: Episode III - Revenge of The Sith to gra akcji z widokiem z pozycji trzeciej osoby. Fabuła bezpośrednio nawiązuje do najnowszego filmu z serii Gwiezdnych Wojen. W grze poprowadzimy poczynaniami dwóch bohaterów, zarówno Obi-Wana Kenobiego, jak i młodego padawana Anakina Skywalkera. Gra dostarczy nam wielu godzin świetnej zabawy, pozwoli na udział w epickich bitwach, zachwycających pojedynkach na miecze świetlne, walkach z robotami, czemu towarzyszyć będzie zdobywanie umiejętności rycerza Jedi i możliwość używania Mocy zarówno stojąc po jasnej jak i jej ciemnej stronie. A wszystko to, by dojść do finalnej konfrontacji między dobrem a złem.

Gra Star Wars: Episode III - Revenge of The Sith bezpośrednio nawiązuje i rozwija główne elementy fabuły filmu. Pozwala graczom na kontrolę wszystkich umiejętności Jedi podczas prowadzenia obu bohaterów. Będziemy mieć zatem możliwość z jednej strony użyć wszystkich niszczących mocy, a z drugiej rozwiniętych technik posługiwania się mieczem, od złożonych ataków do tricków służących obronie. Gracze będą mogli z łatwością tworzyć różnorodne kombinacje niesamowitych ataków zawierające umiejętności blokowania czy odpychania na odległość. Ponadto gra daje możliwość użycia mieczy świetlnych także po to, by utorować sobie drogę - przeciąć zamknięte drzwi czy skorzystać z innych interaktywnych przedmiotów.

Zawsze możesz użyć Mocy, by przesuwać lub rzucać przedmiotami, pchać lub przeciągać je, przerzucać przeciwników w walce czy rozbijać ich szturmowe oddziały lub nawet atakować używając interaktywnych przedmiotów dostępnych w otoczeniu.

Na przemiennie sterować będziemy dwoma postaciami, przyjaciółmi, którzy stali się wrogami. Jako Obi-Wan, gracz będzie dzierżyć potężnej siły miecz świetlny podczas obrony galaktyki przed ciemnością. By powstrzymać przeciwników będziesz wykorzystywać Moc, używać sił w obronie jasnej strony przez umiejętne i precyzyjne ataki mieczem.

Jako Anakin, gracze będą budować umiejętności Jedi i uczyć się technik posługiwania mieczem po to by osiągnąć status mistrza. Używając mocy ciemnej strony gracze mają możliwość ataków z niszczącymi ciosami, miażdżącymi i palącymi przeciwników, a nawet porażającymi najbardziej doświadczonego mistrza Jedi w wielu pojedynkach jeden-na-jeden.

Studio developerskie - The Collective - blisko współpracujące z twórcami filmu, starało się stworzyć w grze jak najbardziej autentyczne walki na miecze, z choreografią wziętą bezpośrednio z filmowej adaptacji, z nowymi akrobatycznymi skokami specjalnie tworzonymi pod opieką Nicka Gillarda - mistrza walk na miecze, który układa wszystkie pojedynki do filmów Star Wars, jak i do wielu kaskaderskich filmów (Indiana Jones i Ostatni Krucjata, Rob Roy). To właśnie Nick ułożył finałową walkę Anakina z Obi-Wanem, którą zobaczymy zarówno w filmie jak i w grze. I jak mówi o niej sam twórca jest to chyba jeden z najdłuższych pojedynków w historii kina. Nick zapewnia również, że na graczy czekają te same ruchy i emocje co zawarte w filmie.

Poza znanymi z poprzednich części serii Star Wars lokacjami, w grze, jaki i w filmie, zobaczymy nie prezentowane jeszcze Utapau czy Mustafar.

Gra oferuje:

Nieustającą, intensywną, zaskakującą rozgrywkę, z widokiem TPP, pojedynki na miecze przeciwko wielu wymagającym przeciwnikom, jak droidzi, ludzie i rycerze Jedi

Przeżyjesz najbardziej ekscytujące momenty z filmowej adaptacji Epizodu III i będziesz uczestniczył w dramatycznym konflikcie pomiędzy Anakinem a Obi-Wanem.

Dwóch bohaterów, dwie strony Mocy, dwa odmienne style walki na miecze - kilkadziesiąt różnorodnych ciosów i możliwość dodatkowych połączonych ataków

W grze możesz pójść dalej niż w filmowej adaptacji - będziesz reagował na ataki, walczył, rozwijał umiejętności i wchodził w interakcje z nowymi postaciami

Niszczące Moce takie jak Force Stun (paraliżująca), Sith Lightning (świetlna), Jedi Mind Trick (siłowa) Walki na ponad 16 poziomach, w czterech filmowych środowiskach, jak planeta Coruscant, wulkaniczny Mustafar, mroczna Utapau

Interaktywne środowiska prezentujące dynamiczne efekty wizualne, różnorodność postaci, wiele interaktywnych przedmiotów

Tryb gry dla pojedynczego gracza dostarczy wielu pojedynków, intensywny tryb gry wieloosobowej czy tryb versus pozwoli graczom na walkę z mistrzami Jedi i lordami Sith, takimi jak Mace Windu, Count Dooku czy Darth Vader.

Pojedynki wykreowane specjalnie na potrzeby gry a stworzone przez Nicka Gillarda - twórcę filmowych animacji ruchów

Przerywniki filmowe wzięte bezpośrednio z filmowej adaptacji Epizodu III

Realistyczne efekty dźwiękowe stworzone przez studio Skywalker Sound pracujące nad filmową ścieżką dźwiękową do Epizodu III

Olbrzymi, zaskakujący i w pełni interaktywny świat Star Wars

Informacje i nowe trailery na oficjalnej stronie gry: www.lucasarts.com/ep3

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM