Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Star Wars: The Best of PC | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 12 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręcznościowa

Premiera w Polsce: 2006-11-21

Wersja: angielska

Developer: LucasArts

Wydawca: LucasArts

Cena w sklepie LEM: 169.99 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Star Wars: The Best of PC

Zestaw 6 najlepszych gier ze świata Gwiezdnych wojen ostatnich lat: Knights of the Old Republic, Battlefront, Republic Command, Jedi Knights: Jedi Academy, Galaxies i Empire at War.

Star Wars Knights of the Old Republic

Oszołamiająca, pełna nieustającej akcji gra RPG. Wydarzenia przedstawione w grze osadzone zostały w Złotych Latach Republiki - ponad 4000 lat przed tymi z pierwszego filmu pt. Gwiezdne Wojny, gdy rycerzy Jedi oraz Sithów było tysiące.

W Galaktyce nie przeminęły jeszcze ostatnie echa konfliktu z Mrocznymi Lordami, gdy rozpoczęła się walka pomiędzy Jedi i Sithami. W tej sytuacji, każdy twój ruch może zadecydować o przebiegu wielkiej galaktycznej wojny - i twojej przyszłości jako Jedi.

Star Wars Battlefront

Wciel się w szeregowego żołnierza w dynamicznych, 64-osobowych multiplayerowych bitwach. Wybierz po której stronie konfliktu chcesz się znaleźć - możesz wybierać spośród czterech różnych armii (Rebelianci, Imperium, Armia Klonów, Armia Douidów). Walczyć będziesz na 10 legendarnych planetach, w 15 różnych rodzajach otoczenia; do dyspozycji dostaniesz wiele różnych broni i pojazdów, takich jak X-wing, śmigacze i AT-ST. Bądź czujny, uważaj na wrogów, ubezpieczaj przyjaciół - zwycięstwo leży w twoim zasięgu. Po raz pierwszy doświadczysz chaosu olbrzymich bitem świata Gwiezdnych Wojen.

Star Wars Republic Commando

Przejmij kontrole nad elitarnym oddziałem komandosów, działających pod egidą Starej Republiki, którzy będą mieli do wykonania szereg niebezpiecznych misji. Akcja gry opiera się bezpośrednio na wydarzeniach, znanych jako Wojna Klonów i czasowo została umieszczona pomiędzy drugim, a trzecim epizodem filmowej sagi (poznamy m. in. sceny i wątki, jakich nie widzieliśmy w II epizodzie i zobaczymy wprowadzenie do epizodu trzeciego).

Poszczególne zadania i sposób ich wykonywania, różnią się w zależności od tego, co jest celem danego scenariusza. A tych ostatnich jest całkiem sporo: odbijanie zakładników, infiltracja wrogiej placówki, przechwytywanie ważnych danych, zamachy i zabójstwa, otwarty szturm na dobrze chroniony obiekt, sabotaże i misje zwiadowcze. Komandosów wyposażono w niezwykle bogaty zestaw środków zagłady, w liczbie sztuk dwunastu. Wszystkie egzemplarze broni to oczywiście znane z filmu urządzenia, np. Trandoshan Slaver Shotgun, czy Geonosian Elite Beam Weapon.

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Jako nowy student w Akademii Luka Skywalker'a, podążasz ścieżką wyznaczoną tysiące lat wcześniej, aby poznać siłę i niebezpieczeństwa Mocy.

Znajdziesz się w wielu słynnych miejscach, spotkasz sławy Gwiezdnych Wojen... aż staniesz przed wyborem, który zdecyduje o twoich dalszych losach: walczyć o dobro i wolność po jasnej stronie, czy wejść na ścieżkę siły i zła po mrocznej stronie Mocy.

Moc jest potężnym źródłem - używaj go ostrożnie!

Star Wars Galaxies: An Empire Divided

świat Gwiezdnych Wojen w internecie - MMOcRPG (masive multiplayer online computer RPG).

Przyłącz się do rebeliantów, Imperium lub poszukuj starożytnych tajemnic Jedi. Zwiedzaj Tatooine, Endor i inne znane z Gwiezdnej Sagi miejsca. Walcz ze szturmowcami, Tuskenami i innymi galaktycznymi złoczyńcami. Wybierz swoja drogę i zajmij należne Ci miejsce w świecie Star Wars. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

Wersja 30 dniowa gry. Po upływie 30 dni od rejestracji należy wykupić abonament na grę w Internecie.

Star Wars Empire at War

Strategia czasu rzeczywistego umieszczona w świecie Gwiezdnych Wojen. Fabuła gry rozpoczyna się na kilka lat przed bitwą o Yavin, a kończy zniszczeniem pierwszej Gwiazdy śmierci (lub Sojuszu Rebelii).

Star Wars: Empire At War pozwala graczom wziąć udział w epickim konflikcie, w którym stawką jest zdobycie kontroli nad całą galaktyką oraz objęcie dowództwa w bitwach na lądzie, a także w przestrzeni gwiezdnej. W grze można opowiedzieć się po stronie rosnącego w siłę Sojuszu Rebeliantów lub rozpocząć służbę w szeregach okrutnego Imperium Galaktycznego.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM